MEIST

Põnev segu taimedest ja ürtidest, mille manustamisel avaldub X faktor.

Kannatades tõsise pahkluu vigastuse all, mis arenes artriidiks, Turmerix looja Errol McClelland alustas kurkumi tarbimist, kuuldes oma sõbra käest, et see võib aidata tema tervise taastumisel. Peale kurkumi proovimist, olles kogenud märkimisväärset tervise paranemist, võttis ta eesmärgiks jagada oma kogemust teistega.

Peale pikki katsetuste seeriaid õnnestus tal kokku segada segu kurkumist ja paljudest teistest parandavatest taimedest ning ürtidest, mis maitseb hästi ja mida on lihtne tarbida. Kokku segatuna pulbriks saab TurmeriX’i kasutada paljude retseptide koostises ja kombineerida paljude vedelikega, et imendumine oleks maksimaalne.

“Kurkum on hämmastav taim ja sel on erinevatele inimestele erinevad toimed ja erinev kasulik mõju tervisele. Isegi kuni supilusikatäis päevas võib omada märkimisväärset postiivset mõju teie igapäeva elule, täpselt nii, nagu mõjus see mullegi ja oleksin väga õnnetu, kui keegi selle võimaluse käest laseb.”

Kurkumit teatakse tavaliselt kui põletikuvastast ainet oma bioaktiivsete toimeainete tõttu.

Kuna kurkum on meie tootesarja põhikomponent, on TurmeriX segu turvaline ja kergesti tarbitav,. See põhineb iidsetel ravimitel, mida on kasutatud juba aastatuhandeid.

X – Faktor koostisosad!

TurmeriX sisaldab Kurkumit ja veel n.ö. X Faktor segu, sisaldades kaneeli, kookospulbrit, musta pipart, rohelist teed, lagritsat, pruunvetikat, fenkooli, vanilli, aniisi, köömneid, ingverit, nelki, kardemoni ja veel…

Meie missioon

TurmeriX pakub kasutajaile võimalust kasutada toitu, mitte ravimeid, oma terviseprobleemide ja põletikega toimetulemiseks. Meie toode ei ole võrreldav ühegi teise tootega turul.

TurmeriX on avaldanud nii märkimisväärselt positiivset mõju meie tarbijatele, kes jagavad ka oma vabanemistunnet ja rahulolu vaevustest vabanemise pärast. Meie kliendid viitavad ka nii oma pereliikmete kui sõprade kogemustele, kes on tunnetanud samu muutusi, näiteks kasvõi “vähenenud masendustunne ja ärevus”, “parem uni”, “refluks on kadunud – ei ole vaja enam ravimeid”, ja seetõttu naasnud tegevuste juurde, milliseid nad pidasid enne enda jaoks võimatuiks.

Kas suudaksite ette kujutada, et te ei pea sõltuma teatud ravimitest oma järgmised 40 aastat elust? Nüüd olete leidnud selliste omadustega toidu, mis on moduleeritud kõrgtehnoloogilise ja mitmekihilisena, et seda oleks ülilihtne tarbida, ja oma päevaga veel paremini edasi minna.

Kui sooviksid mõnda sellist lugu meiega jagada, saada meile kiri! Me tahame nii palju inimesi kui võimalik teavitada sellest, et neil on võimalus kasutada toitu ravimite asemel.

Kliki siia kui soovid lugeda, mida kasutajad TurmeriX’ist arvavad!