Korduma Kippuvad Küsimused

Millised on Turmerix koostisosad?

Kurkum, Kaneel, Stevia, Kookospulber 3%, Must pipar, Söögisooda (E500) 2%, Roheline tee, Lagrits, Pruunvetikas, Askorbiihape (E300) 1%, Apteegitill, Vanill, Aniis, Köömen, Ingver, Nelk, Kardemon

Kas Turmerix on mahetoode?

Me hangime kõrgeima sordi kurkumit, kõrgeima võimaliku kurkumiini sisaldusega (ca 6%), aga meil ei ole mahetoote sertifikaati.

Kas Turmerix on Gluteenivaba ja Vegan?

Jah, Meie tooted on 100% garanteeritult vegantooted ja gluteenivabad

Toote etiketil on märgw “võib sisaldada piimavalku”

See teade on seal seetõttu, et kookospulber on on töödeldud piimatöötlusmasinal, mis töötleb ka piimavadaku tooteid. Masinat küll puhastatakse kasutuskordade vahel – aga olukord on sarnane vegan ja gluteenivabade leibade valmistamisele, mis samuti tulevad masinatest, mis toodavad muul ajal ka tavalist leiba.

Palju on Kurkumit TurmeriX’i koostises?

Julgelt rohekm kui 70% tootest on Kurkum.

Kust see Kurkum on pärit?

Me hangime Kurkumit Indiast, kus seda on viljeldud juba 4000 aastat, meie kasutame ainult Kurkumit, mis on aurutatud, mida kiiritatud.

Kui palju on retseptis Lagritsat?

Kuna täpne koostis on salajane, nagu KFC või Coca-Cola, saame öelda – kõik komponendid on etiketil järjekorras märgitud, ja ka Lagritsa sisaldus jääb 2 % ja 1 % vahele koostisest. See on oluline neile, kes võtavad teisi rohtusid koos Turmerix’iga

Miks ei ole TurmeriX Therapeutical Goods Administration (TGA) loendis, kuna tagasiside põhjal paljud kasutajad on vähendanud või lõpetanud ravimite tarbimise peale TurmeriX’i mõningast tarbimist?

Me oleme toidufirma, mitte ravimifirma. Meie müüme väärtuslikku toitu, seevastu TGA tegeleb inimese poolt valmistatud ravimite ja toidulisanditega. Loodetavasti üsna pea loob TGA sertifitseermis võimaluse ka toidule, nagu meie müüme.

Paljud veebilehed räägivad Vähi ja Alzheimertõve “väljaravimisest” või “kergendamisest” kasutades Kurkumi’t, samas on väga vähe sellistest juhtumitest juttu teie veebilehel?

On palju firmasid, kes annavad “tühje lubadusi” et oma tooteid müüa. Kuigi teadusuuringud annavad suuri lootusi seoses nende teemadega ja kurkumiga, on igaüks meist erinev ja meie kõigi puhul võivad seoses kurkumiga olla erinevad tulemused, kuna meie bioloogia on unikaalne. Meie Turmerix’is jätame teistele võimaluse spekuleerida selle üle, mida see “võiks teha” ja keskendume sellele, mida “see teeb”.

Kus TurmeriX’i tehakse?

Segatakse ja toodetakse Melboune’is, Austraalias nii imporditud kui ka kohalikest toorainetest.

Kas ma võin TurmeriX’i tarbida raseduse või rinnaga toitmise ajal?

Lühivastus on ei. Pidage nõu teile usaldusväärsete meditsiinitöötajaga, kui te soovite TurmeriX’i tarbida sel ajal

Kas tekkis mõni küsimus, millele vastust sooviksite? Võtke ühendust