Dr. Virginijus Brilis

Uuringus osalesid kaks rühma: 1 rühma kuulusid kaebustega (lihaste ja liigeste valud, väsimus, seedetrakti häired, urineerimise probleemid jt.) , 2 rühmas olid kaebusteta inimesed. Turmerixi kasutamise tulemusena esimeses rühmas üldise enesetunde märgitav paranemine, töövõime, uni, lihaste ja liigeste valud jäid väiksemaks või kadusid üldse ära, esines paranemisi seedimis – ja urineerimishäirete puhul. Seisundi objektiivne hindamine toimus pulssdiagnostika meetodi abil, mis kinnitas tervendamise efekti.
Teise rühma kaebusteta inimestel enesetunne paranes, suuri subjektiivseid muutusi ei olnud kuid pulssdiagnostika järgi funktsionaalsed näitajad läksid paremaks.
Kokkuvõtvalt Turmerix meeldis mõlema rühma inimestele. Ligi 75% uuringus kaasatud inimestest sooviksid jätkata “toidulisandi” tarbimist ka tulevikus kuid tuleb meeles pidada, et tegemist ei ole ravimiga ning ei saa asendada arsti poolt paika pandud ravi. Tegemist on efektiivse “toidulisandiga”, mis aitab kaasa üldisele enesetunde paranemisele ning omab positiivset toimet koostöös traditsioonilise meditsiiniga.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data02/virt63800/domeenid/www.turmerix.ee/htdocs/wp-content/themes/rotary_kiln/single.php on line 33