Rita Coffey

Olles võtnud Turmerix’i rohkem kui 3 kuud ja alles nüüd hakkasin võtma supilusikatäie päevas 2 nädala jooksul, kuna ausalt öeldes olen hakanud armastama selle maitset ja see tuleb hästi esile chai koostises. Ma kummardusin alla mõned päevad tagasi ja avastasin, kui palju lihtsam see oli! Nüüd, kui ma ei pea enam mõtlema sellele kogu aeg, pean tunnistama et üldine ja igakülgne tugevuse ja painduvuse paranemine on suurepärane tulemus. Kuna pean väga vilkat lasteaeda, ja olen 62 aastane ning muret tundes, et kaua ma enam jaksan. Mul on seljataga pikk kõhuvalude periood, mis johtus peamiselt antibiootikumide üledoseerimisest noorusajal, ja samuti ka diagnoosimatust nisu talumatusest. Aga nüüd, ma tunnen end palju optimistlikumana, andes seda ka oma pere liikmetele, võites neid hõlpsasti enda poolele suurepäraste kasutustulemustega.

Ma väga soovitan TurmeriX’i kõgile, kes soovivad paranemist ja head enesetunnet, ja olen väga tänulik et ma leidsin selle toote.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data02/virt63800/domeenid/www.turmerix.ee/htdocs/wp-content/themes/rotary_kiln/single.php on line 33